Služby

Potřebujete vytvořit letecké snímky vašeho domu, zkontrolovat obvykle nedostupné části vaší nemovitosti ze vzduchu, přejete si natočit zajímavou akci, ze které byste rádi zachytili okamžiky z výšky.

Tohle vše lze za celkem rozumnou cenu pořídit z dronu, který má rozlišení fotografií 10MP a rozlišení videa 4K při 25 snímcích za vteřinu.

Samozřejmostí je následné zpracování do prezentace nebo komponovaného videa s přidáním vámi zvolené hudby.

 

 

Inspekce střechy

Pokud vlastníte dům, chatu nemovitost, jte povinni jednou za rok pozvat kominíky,aby vám udělali revizi komínu.  Pokud je vše v pořádku, bez mrknutí oka dáte za potvrzení 400 až 500 kč.

Tohle neplatí pro střechu domu.  Kontrola střechy není povinná. Pokud zjistíte zevnitř že vám střechou někde zatéká mohou být již napáchané škody dosti značné.

Pokud by vám někdo měl prohlédnout celou střechu potřebuje k tomu výsuvný žebřík, nebo vysokozdvižnou plošinu anebo rozebrat část střechy,aby se po odhalených latích dostal, tam kam je třeba a celá operace se může protáhnout na hodinu i více, podle velikosti střechy. 

Tohle neplatí, pokud se pro prohlídku střechy využije dron. Je to neinvazivní operace, při které nehrozí, že se vám inspektor propadne střechou a napáchá další škody, nemluvě o rychlosti prohlídky.

 

 

Tvorba videí

Video pořízené pomocí dronu nabízí novou perspektivu při zachycení významných či nevšedních událostí v životě. 

Video ze svatby či jakékoliv jiné společenské události získá pohled ze třetí dimenze.

Lze samozřejmě zachytit jakoukoliv jinou událost, ze které chcete mít pohled z ptačí perspektivy. 

Musíte mít samozřejmě souhlas všech zúčastněných a majitele nemovitosti, a musíte splnit podmínky povolení k Leteckým pracím.

Nahrávání videa postupuje obecně ve třech základních krocích ... 

Monitoring staveb

Sledování postupu stavby rodinného domu nebo i velké stavby výrazně doplňuje pozdější stavební dokumentaci. Velmi výhodným prvkem je sada fotografií pořízených ze stejného místa nad stavbou v různých fázích výstavby.

Dává komplexní obraz o tom jak postupovala stavba případně jak vypadala jednotlivá podlaží v průběhu rozestavěnosti. Stává se důležitou pomůckou jak dodavatele, tak i stavebního dozoru a investora.